TRACH – Termoformowanie próżniowe tworzyw sztucznych Producent Blister Opakowania z tworzyw Formowanie Wkłady Blistry Wytłoczki Obudowy Pakowanie w Blister Produkcja Wrocław HIPS ABS PET
     Zapraszamy do współpracy – odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w dostosowaniu projektu detalu!

W krótkim czasie wyprodukujemy dla Ciebie prototyp, a następnie gotowy, profesjonalny wyrób.

Jeżeli chcesz zapytać o możliwość produkcji, przede wszystkim wyślij nam swój projekt, albo szkic odręczny. Najlepiej w formacie pdf.  Mogą być zdjęcia lub linki do podobnych realizacji.

 

                                    mgr inż. Maciej Czyżewski   tel. 515 276 278  info@trach.pl

Dysponujemy wieloma termoformierkami o różnych polach roboczych. Daje nam to możliwość produkcji z niewielkim odpadem, co zdecydowanie przekłada się na  niższą cenę.

 Nie ma problemu z krótkimi seriami – wykonamy nawet jedną sztukę!


Kilka słów na temat technologii.

To bardzo uniwersalna technologia produkcji elementów z płyt lub folii.

Idealna do prac prototypowych, jak i do produkcji w pełni profesjonalnych części maszyn, elementów reklamowych, opakowań i innych przedmiotów codziennego użytku.

Poniżej prosty schemat przedstawiający o co chodzi w termoformowaniu.

vTermoformowanie polega na rozgrzaniu materiału powyżej temperatury mięknięcia, a następnie nałożeniu go na matrycę i odessaniu powietrza, tak by materiał dokładnie ją wypełnił.

cięcie termoformowanie

Wycinanie gotowej wytłoczki. Jest to jeden ze sposobów. Inne metody to cięcie ploterem, laserem lub na wykrojniku nożowym.

Tutaj więcej na temat termoformowania próżniowego – artykuł na stronie Politechniki Wrocławskiej, której jestem absolwentem.

 Ta technologia daje możliwość wykonania np. prototypowej obudowy znacznie taniej niż w innych procesach przetwarzania tworzyw sztucznych.

Oprzyrządowanie zazwyczaj jest nawet 10 krotnie tańsze, niż w przypadku wtrysku tworzyw.

Pierwsze przymiarki do wykonania np. własnej prototypowej obudowy nie muszą być drogie. Można zacząć od prostej formy z drewna, gipsu, żywicy etc.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych filmów z naszych realizacji.


Więcej filmów na naszym kanale na youtube

 

obudowa1

OPAKOWANIA – PROTOTYPY – OBUDOWY – PREZENTERY – BANNERY – BLISTRY – DISPLAY – WYTŁOCZKI -WKŁADY DO PUDEŁEK- PAKOWANIE – WKŁADKI DO GIER – MODELARSTWO – MAKIETY – TACE TECHNOLOGICZNE – TACKI – WYPEŁNIENIA – PODSTAWKI – PUDEŁKA – EKSPOZYTORY- PET – ABS- HIPS – VACUUM FORMING-FORMOWANIE